Tule vabatahtlikuks

Liitu PACE - Peace Action Community Estonia meeskonnaga

PACE otsib enda meeskonda vabatahtlikkku abikätt, kes aitab 2019.a. hoo sisse saanud organisatsiooni erinevate kohalike sündmuste koordineerimisel (mitmed käimasolevad projektid, nt: Stories Untold ja Kuula.me), sotsiaalmeedia halduses ja rahuhariduse nähtavuse suurendamisel. 

Kandideerimiseks sisesta oma info siin.

Vabatahtliku tööülesanded on jaotatud lisaks PACE tegevustele ka MTÜ Continuous Action projektide juures. 

Mittetulundusühing Continuous Action on vabatahtlik, demokraatlikel põhimõtetel tegutsev organisatsioon, mis ühendab endas elukestva õppe, võrdsete võimaluste pakkumise ning vabatahtliku tegevuse arendamisest ja korraldamisest huvitatud inimesi.

Vabatahtlikuks on võimalik minna noorel vanuses 18-30 aastat. Projektis osalemisega ei kaasne kohapealseid kulusid – koolitused, elamine, toitlustamine ja kindlustus on 100% rahastatud. Transport projekti toimumisriiki ja tagasi kompenseeritakse vastavalt projekti eelarvele ja programmi Euroopa Solidaarsuskorpus rahastusreeglitele. Lisaks eelpoolnimetatule makstakse vabatahtlikule taskuraha, mis on riigiti erinev.

*Unified Actions on rahastatud Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpus Agentuuri Euroopa Solidaarsuskorpus programmi vahenditest.